موقعك الحالي:منزل، بيت   >  مناديل مبللة ني demek prishtine kosove

مناديل مبللة ني demek prishtine kosove

Qeveria e Republikës së Kosovës mbajti mbledhjen e 34-të ...

Zyra e Kryeministrit te Kosoves. Prishtinë, 7 tetor 2020. Qeveria e Republikës së Kosovës e udhëhequr nga Kryeministri Avdullah Hoti, ka mbajtur mbledhjen e 34-të me radhë, në të cilën ka shqyrtuar dhe miratuar rregullore dhe vendime të fushës së përgjegjësive kushtetuese dhe ligjore.

Sherbimet Konsullore - Republic of Kosovo

Kosovo in the International Court of Justice; Informata mbi shërbimet konsullore për bashkatdhetarët . 1. A mund të bëhet aplikimi për dokumente personale (ID dhe Pasaportë) në Misionet Diplomatike/ Konsullore të Republikës së Kosovës? Po. Aplikimi për dokumente personale (ID dhe Pasaportë) mund të bëhet në Misionet Diplomatike ...

Misionet Diplomatike - Republic of Kosovo

Embassy of the Republic of Kosovo in Brussels Roger Vandendriesschelaan 38, 1150 Brussels. Tel. +32 2 773 27 30. Fax. +32 2 773 27 09. VoIP. 038 200 77 347. [email protected] (çështje të vizave) [email protected] Numri emergjent: +32 (0) 485 183 202

Presidente e Republikës së Kosovës - DR. VJOSA OSMANI - SADRIU

E Premte / 09.04.2021 Bashkëbisedim i Presidentes së Republikës së Kosovës, dr. Vjosa Osmani - Sadriu me nëntogeren Ilirianë Bunjaku E Marte / 06.04.2021

Demhasaj: LDK duhet ta tërheq mocionin, Kosova duhet të ...

Seanca e jashtëzakonshme për votimin e mocionit të mosbesimit të iniciuar nga Lidhja Demokratike e Kosovës, nuk duhet të mbahet. Gjasat që një gjë e tillë mos të ndodhë janë që LDK ta tërheq këtë mocion për shkak të situatës pandemike në vend dhe nëse shpallet gjendje e jashtëzakonshme. Kështu konsideron drejtori ekzekutiv i organizatës […]

KOSOVA DHE SHQIP

mos depërtojë jo vetëm jashtë Kosove, por as nga qyteti në qytet brenda saj. Bllokadë e tërësishme, por edhe përkundër bllokadës dhe shpalljes së gjendjes së jashtëzakonshme, informatat gjenin rrugën për të dalë jashtë Kosove dhe për t’u vendosur në faqet e shtypit botëror.

DR. VJOSA OSMANI - SADRIU - Presidente e Republikës së ...

Që nga viti 2006 ka ligjëruar në Fakultetin Juridik të Universitetit të Prishtinës, ndërsa si profesor vizitor ka ligjëruar edhe në Universitetin e Pitsburgut në ShBA. Për disa vite ka ligjëruar edhe në RIT – Kosovo (AUK), Kolegjin AAB – Riinvest si dhe ka mbajtur ligjerata tematike në universitete të …

Kthimi - Portali Shtetëror i Republikës së Kosovës

Portali Shtetëror i Republikës së Kosovës është zhvilluar me qëllim që të mundesojë qasje qëndrore në informacionet dhe sherbimet që jepen nga institucionet qeveritare.

Polici i lënduar në Zhur kthehet në Kosovë pas shërimit ...

Për ta pritur policin Mrasori, kanë dal drejtori i përgjithshëm, menaxhmenti i lartë i Policisë së Kosovës, si dhe familjar të tij. Drejtori i Policisë, Rashit Qalaj ka thënë se pas incidentit që ka ndodhur në Zhur të Prizrenit, polici Mramori ishte trajtuar në QKUK, mirëpo pas konstatimit të mjekëve që ai nuk mund të trajtohet në vend, kanë vendosur ta dërgojnë për ...

Kthehen në Kosovë 38 kosovarë që ndodheshin ... - Sinjali

Apr 05, 2020·Ambasada e Kosovës në Slloveni ka njoftuar se kanë arritur në Kosovë 38 kosovarë që ndodheshin në Slloveni. Bashkëatëdhetarët kanë hyrë në Kosovë të shtunën, ndërsa transporti është organizuar me automjetet e bashkatdhetarëve si dhe me një automjet transporti të udhëtarëve të një kompanie private. “Në koordinim me institucionet e Republikës së Kosovës dhe me […]

يمكنك العثور بسرعة على فئات المنتجات هنا:

قوتنا:

تمكّن المعدات المؤتمتة للغاية وعمليات مراقبة الجودة المتقدمة AoGrand من تزويد العملاء بمنتجات عالية الجودة وخدمات OEM / ODM كاملة. يتم تشغيل جميع نقاط التحكم بواسطة الكمبيوتر ، والذي يمكنه تثبيت جودة المنتج والقدرة الإنتاجية لأكثر من 200 منتج.

الانتاج اليومي:3000000+

منطقة:700,000 متر مربع

غطاء، يغطي:15 الدول

لمعرفة المزيد ، انقر فوق>>

المعلومات التي قد تهمك: